TEŞEKKÜR EDERİZ !

TEŞEKKÜR EDERİZ

Elit Lig Macerasına Başlarken İlk Hedefimiz Elit Takımlara Ulaşmaktı. Bu Nedenle Kural Kitapçığımızın 1. Maddesinde “Elit Takım”In Bizim Çerçevemizden Tanımını Yaptık. Bizim İçin Elit Takımın Futbol Kalitesinden Çok Centilmenliğe Önem Veren Takımlar Olduğundan Bahsettik. Siz De Bunun Bilincinde Hareket Ettiniz. TEŞEKKÜR EDERİZ.

Sezonda Oynattığımız 313 Maçın Tamamına Başlamadan Önce Centilmenliğe Verdiğimiz Önemi Hakemlerimiz Aracılığıyla Size İlettik. Bizi Mahçup Etmediniz. Elit Lig’in “Elit Takımları” Olarak 307 Maçı El Ele Kol Kola Tamamladık. Futbolun Birleştirici Gücünü Gösterdiniz. TEŞEKKÜR EDERİZ.

Hakemlerimiz 3234 Gol Kararı Verdi. Siz Haklı Da Bulsanız Haksız Da Bulsanız Saygı Gösterdiniz. Röportajlarda Rakiplerinizle Tatlı Tatlı Atıştınız. Maçlardan Sonra Beraber Çay İçtiniz. Sohbet Ettiniz. Dost Edindiniz. Bizi Buna Vesile Yaptığınız İçin TEŞEKKÜR EDERİZ.

Elit Lig’in Mantalitesini Kavrayamamış, Bizim Hedeflediğimiz Sınırlar İçerisinde Yer Alamamış Takımlar Ve Oyuncular Elbette Oldu. Bu Oyuncu Ve Takımları Siz Değerli Takımlarımızın Karşısına Çıkardığımız Her Dakika İçin ÖZÜR DİLERİZ.

ELİT LİG’E KATTIĞINIZ TÜM DEĞERLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

ELİT LİG 3. SEZONUYLA VE TÜM HEYECANIYLA DEVAM EDİYOR…

Leave a Reply