İletişim
Kurallar
Bize Yazın!
destek@elitlig.com
Hemen Arayın!
0507 169 0 888
Puan Durumu
Sonuçlar
Oyuncular
En Değerliler – Gol Krallığı
İstatistik Görünümü
Galeri Görünümü
Bilgi Bankası
Ceza Tablosu
Duyurular
Disiplin
Kurallar
Medyalar
Özetler
Röportajlar
Sonuçlar (4. Sezon)
Sonuçlar
Tüm Maçları Göster
2 Mart 2020 Pazartesi
10:50
FC Kuşcağız
Garibanlar FK
2
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
28 Şubat 2020 Cuma
23:30
Birlik FC
Güzel İnsanlar
6
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
28 Şubat 2020 Cuma
22:30
Strong Feet
FC Kuşcağız
8
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
28 Şubat 2020 Cuma
19:00
Hacettepe FK
Yunus Emre SK
4
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
27 Şubat 2020 Perşembe
22:30
Delikanlılar FC
FC Kuşcağız
6
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
27 Şubat 2020 Perşembe
20:30
Kardeşler FC
Black Lazım
6
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
27 Şubat 2020 Perşembe
14:06
Strong Feet
Borussia Niğde
4
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
27 Şubat 2020 Perşembe
12:13
FC Sarıkaya
FC Kuşcağız
10
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
26 Şubat 2020 Çarşamba
14:47
Black Lazım
Borussia Niğde
9
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
26 Şubat 2020 Çarşamba
14:47
Sekiz Ateş
Alkolik Bilbao
3
-
15
Final Score
Ostim Halısaha
22 Şubat 2020 Cumartesi
12:43
Black Lazım
11
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
21 Şubat 2020 Cuma
21:30
Strong Feet
Yükseltepe City
3
-
0
Final Score
Ostim Halısaha
21 Şubat 2020 Cuma
21:00
Stop City
FC Kuşcağız
4
-
1
Final Score
21 Şubat 2020 Cuma
20:00
Hacettepe FK
Yunus Emre SK
4
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
20 Şubat 2020 Perşembe
21:10
Birlik FC
Alkolik Bilbao
3
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
20 Şubat 2020 Perşembe
10:38
Delikanlılar FC
FC Sarıkaya
9
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
19 Şubat 2020 Çarşamba
20:00
Borussia Niğde
FC Kuşcağız
2
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
18 Şubat 2020 Salı
16:32
Strong Feet
Stop City
7
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
17 Şubat 2020 Pazartesi
15:08
NeVarKuzen
Alkolik Bilbao
5
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
17 Şubat 2020 Pazartesi
14:46
FC Kuşcağız
Hacettepe FK
10
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
16 Şubat 2020 Pazar
13:46
Borussia Niğde
Kardeşler FC
5
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
15 Şubat 2020 Cumartesi
15:47
Alkolik Bilbao
Güzel İnsanlar
7
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
15 Şubat 2020 Cumartesi
14:57
FC Kuşcağız
Strong Feet
6
-
4
Final Score
13 Şubat 2020 Perşembe
15:02
Kardeşler FC
Borussia Niğde
5
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
12 Şubat 2020 Çarşamba
15:17
Stop City
FC Kuşcağız
6
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
11 Şubat 2020 Salı
22:00
Şentepe Spor
Alkolik Bilbao
2
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
10 Şubat 2020 Pazartesi
21:30
Birlik FC
Strong Feet
4
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
8 Şubat 2020 Cumartesi
13:24
Birlik FC
Kardeşler FC
9
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
6 Şubat 2020 Perşembe
16:09
Kardeşler FC
Hacettepe FK
7
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
6 Şubat 2020 Perşembe
15:17
Alkolik Bilbao
Sekiz Ateş
11
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
5 Şubat 2020 Çarşamba
15:59
Black Lazım
Güzel İnsanlar
7
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
5 Şubat 2020 Çarşamba
12:35
Ostim City
FC Kuşcağız
1
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
4 Şubat 2020 Salı
15:47
Güzel İnsanlar
Strong Feet
9
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
4 Şubat 2020 Salı
12:47
Werder Veremem
Demetli Güçlüler
11
-
0
Final Score
Ostim Halısaha
2 Şubat 2020 Pazar
21:00
Mareşal City
Şentepe Spor
2
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
2 Şubat 2020 Pazar
20:00
Alkolik Bilbao
Borussia Niğde
6
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
1 Şubat 2020 Cumartesi
00:37
Birlik FC
FC Kuşcağız
10
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
31 Ocak 2020 Cuma
16:51
Kardeşler FC
FC Sarıkaya
9
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
30 Ocak 2020 Perşembe
12:18
Alkolik Bilbao
Hacettepe FK
9
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
28 Ocak 2020 Salı
21:37
Alkolik Bilbao
Kardeşler FC
10
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
28 Ocak 2020 Salı
12:39
Strong Feet
Borussia Niğde
6
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
26 Ocak 2020 Pazar
13:59
FC Kuşcağız
Ostim City
7
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
25 Ocak 2020 Cumartesi
00:43
Şentepe Spor
Başkent FC
8
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
24 Ocak 2020 Cuma
19:14
Black Lazım
Hacettepe FK
10
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
23 Ocak 2020 Perşembe
20:24
beleska SK
Alkolik Bilbao
8
-
12
Final Score
Ostim Halısaha
23 Ocak 2020 Perşembe
16:36
Strong Feet
Kardeşler FC
4
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
23 Ocak 2020 Perşembe
14:00
FC Kuşcağız
Ostim City
8
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
20 Ocak 2020 Pazartesi
14:26
beleska SK
6
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
19 Ocak 2020 Pazar
15:27
Kardeşler FC
Borussia Niğde
5
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
18 Ocak 2020 Cumartesi
20:19
Birlik FC
Şentepe Spor
3
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
18 Ocak 2020 Cumartesi
20:17
Strong Feet
FC Kuşcağız
5
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
15 Ocak 2020 Çarşamba
21:30
Alkolik Bilbao
Sekiz Ateş
8
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
14 Ocak 2020 Salı
21:30
Kardeşler FC
Borussia Niğde
6
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
14 Ocak 2020 Salı
19:39
Mareşal City
Strong Feet
4
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
12 Ocak 2020 Pazar
19:42
Başkent FC
Kültür Spor
3
-
0
Final Score
Ostim Halısaha
11 Ocak 2020 Cumartesi
20:41
Özçelikler Hidrolik
Şentepe Spor
5
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
11 Ocak 2020 Cumartesi
20:21
FC Kuşcağız
Borussia Niğde
2
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
9 Ocak 2020 Perşembe
23:00
Strong Feet
Mareşal City
3
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
9 Ocak 2020 Perşembe
21:30
Birlik FC
Sekiz Ateş
7
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
4 Ocak 2020 Cumartesi
15:32
Özçelikler Hidrolik
FC Kuşcağız
10
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
4 Ocak 2020 Cumartesi
13:42
Şentepe Spor
Agal SK
6
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
2 Ocak 2020 Perşembe
22:30
Sekiz Ateş
Borussia Niğde
4
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
2 Ocak 2020 Perşembe
21:30
Birlik FC
FC Sarıkaya
8
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
2 Ocak 2020 Perşembe
20:00
Osteam
Hacettepe FK
1
-
12
Final Score
Ostim Halısaha
2 Ocak 2020 Perşembe
12:37
Güzel İnsanlar
Mareşal City
2
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
31 Aralık 2019 Salı
19:17
Sekiz Ateş
Strong Feet
4
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
29 Aralık 2019 Pazar
20:00
Borussia Niğde
Mareşal City
2
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
27 Aralık 2019 Cuma
20:00
Agal SK
FC Kuşcağız
5
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
26 Aralık 2019 Perşembe
22:30
Özçelikler Hidrolik
Borussia Niğde
10
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
26 Aralık 2019 Perşembe
21:00
Birlik FC
Werder Veremem
3
-
3
Final Score
25 Aralık 2019 Çarşamba
21:00
Hacettepe FK
beleska SK
2
-
4
Final Score
24 Aralık 2019 Salı
14:11
Strong Feet
Güzel İnsanlar
8
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
22 Aralık 2019 Pazar
19:00
Karşıyaka Team
Mareşal City
3
-
7
Final Score
21 Aralık 2019 Cumartesi
20:00
Terlik Spor
Borussia Niğde
2
-
12
Final Score
Ostim Halısaha
20 Aralık 2019 Cuma
22:00
Strong Feet
Şentepe Spor
4
-
4
Final Score
20 Aralık 2019 Cuma
21:00
FC Kuşcağız
Kültür Spor
9
-
8
Final Score
20 Aralık 2019 Cuma
15:50
beleska SK
Hacettepe FK
7
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
20 Aralık 2019 Cuma
15:47
Borussia Niğde
Black Lazım
8
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
19 Aralık 2019 Perşembe
12:09
Werder Veremem
Gökbörü SK
9
-
2
Final Score
18 Aralık 2019 Çarşamba
16:11
Birlik FC
FC Kuşcağız
9
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
17 Aralık 2019 Salı
15:15
Özçelikler Hidrolik
Texas FC
7
-
5
Final Score
15 Aralık 2019 Pazar
20:10
Strong Feet
Borussia Niğde
6
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
14 Aralık 2019 Cumartesi
17:30
FC Kuşcağız
Şentepe Spor
9
-
5
Final Score
14 Aralık 2019 Cumartesi
17:27
Birlik FC
Kültür Spor
7
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
13 Aralık 2019 Cuma
23:06
Özçelikler Hidrolik
Hacettepe FK
7
-
3
Final Score
13 Aralık 2019 Cuma
21:34
FC Sarıkaya
Werder Veremem
1
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
10 Aralık 2019 Salı
21:00
Texas FC
beleska SK
11
-
7
Final Score
10 Aralık 2019 Salı
15:24
Gökbörü SK
Masal Gibi
14
-
3
Final Score
10 Aralık 2019 Salı
12:58
Werder Veremem
Strong Feet
4
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
7 Aralık 2019 Cumartesi
18:00
Gökbörü SK
0
-
3
Final Score
6 Aralık 2019 Cuma
23:30
Strong Feet
Özçelikler Hidrolik
3
-
0
Final Score
Ostim Halısaha
6 Aralık 2019 Cuma
22:00
Şentepe Spor
beleska SK
7
-
6
Final Score
6 Aralık 2019 Cuma
20:30
FC Kuşcağız
Kültür Spor
7
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
5 Aralık 2019 Perşembe
22:30
Şimşekler SK
Delikanlılar FC
5
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
5 Aralık 2019 Perşembe
21:30
Başkent FC
Birlik FC
3
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
5 Aralık 2019 Perşembe
20:30
FC Sarıkaya
Hacettepe FK
9
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
4 Aralık 2019 Çarşamba
16:59
Gökbörü SK
Geçerken Uğradık SK
6
-
1
Final Score
4 Aralık 2019 Çarşamba
16:21
Özçelikler Hidrolik
Werder Veremem
5
-
6
Final Score
4 Aralık 2019 Çarşamba
12:57
Güzel İnsanlar
Borussia Niğde
8
-
5
Final Score
3 Aralık 2019 Salı
12:36
beleska SK
Strong Feet
1
-
3
Final Score
30 Kasım 2019 Cumartesi
21:00
Başkent FC
5
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
30 Kasım 2019 Cumartesi
21:00
Gökbörü SK
beleska SK
0
-
3
Final Score
30 Kasım 2019 Cumartesi
20:00
FC Kuşcağız
Şimşekler SK
2
-
6
Final Score
29 Kasım 2019 Cuma
21:30
Kültür Spor
Geçerken Uğradık SK
5
-
6
Final Score
28 Kasım 2019 Perşembe
21:30
FC Sarıkaya
Şentepe Spor
8
-
6
Final Score
27 Kasım 2019 Çarşamba
22:30
Özçelikler Hidrolik
Gökbörü SK
8
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
27 Kasım 2019 Çarşamba
21:30
beleska SK
Şimşekler SK
1
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
27 Kasım 2019 Çarşamba
20:00
Hacettepe FK
FC Kuşcağız
4
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
26 Kasım 2019 Salı
21:30
Birlik FC
Borussia Niğde
5
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
25 Kasım 2019 Pazartesi
21:30
Masal Gibi
Başkent FC
2
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
25 Kasım 2019 Pazartesi
20:30
Strong Feet
Gökbörü SK
4
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
22 Kasım 2019 Cuma
20:30
Kültür Spor
Borussia Niğde
7
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
21 Kasım 2019 Perşembe
22:30
Gökbörü SK
Delikanlılar FC
3
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
21 Kasım 2019 Perşembe
20:30
Black Lazım
FC Sarıkaya
1
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
20 Kasım 2019 Çarşamba
20:30
Borussia Niğde
Hacettepe FK
5
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
19 Kasım 2019 Salı
22:00
Özçelikler Hidrolik
Birlik FC
3
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
18 Kasım 2019 Pazartesi
22:00
Başkent FC
FC Kuşcağız
6
-
2
Final Score
18 Kasım 2019 Pazartesi
21:00
Geçerken Uğradık SK
Strong Feet
6
-
9
Final Score
17 Kasım 2019 Pazar
21:10
Borussia Niğde
Khimki Bunlar
4
-
5
Final Score
16 Kasım 2019 Cumartesi
18:20
Texas FC
Şentepe Spor
3
-
8
Final Score
15 Kasım 2019 Cuma
23:00
Strong Feet
Delikanlılar FC
2
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
15 Kasım 2019 Cuma
21:30
Dikmen City Pasif
Kültür Spor
2
-
14
Final Score
Ostim Halısaha
15 Kasım 2019 Cuma
20:30
Black Lazım
FC Kuşcağız
9
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
14 Kasım 2019 Perşembe
22:00
Sekiz Ateş
Başkent FC
5
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
14 Kasım 2019 Perşembe
21:16
Birlik FC
Geçerken Uğradık SK
8
-
3
Final Score
14 Kasım 2019 Perşembe
20:30
FC Sarıkaya
Hacettepe FK
9
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
9 Kasım 2019 Cumartesi
20:30
FC Kuşcağız
Ankara United
5
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
8 Kasım 2019 Cuma
22:00
Şentepe Spor
Kültür Spor
7
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
7 Kasım 2019 Perşembe
23:00
Delikanlılar FC
Black Lazım
11
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
7 Kasım 2019 Perşembe
22:30
Birlik FC
Sancak Spor
6
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
7 Kasım 2019 Perşembe
22:00
Gecekondu SK
Hacettepe FK
4
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
7 Kasım 2019 Perşembe
21:00
Moscow City
Başkent FC
9
-
10
Final Score
7 Kasım 2019 Perşembe
20:30
Dizayn Cam Balkon
Geçerken Uğradık SK
9
-
7
Final Score
3 Kasım 2019 Pazar
20:15
Başkent FC
Gecekondu SK
10
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
2 Kasım 2019 Cumartesi
21:00
Birlik FC
Real Kardeşler
4
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
2 Kasım 2019 Cumartesi
17:05
Black Lazım
FC Biraz Hırs
9
-
0
Final Score
Ostim Halısaha
1 Kasım 2019 Cuma
20:14
Sekiz Ateş
Delikanlılar FC
2
-
12
Final Score
Ostim Halısaha
1 Kasım 2019 Cuma
19:34
FC Kuşcağız
FC Sarıkaya
8
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
28 Ekim 2019 Pazartesi
21:00
Geçerken Uğradık SK
Şentepe Spor
9
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
26 Ekim 2019 Cumartesi
21:30
Gecekondu SK
FC Kuşcağız
4
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
25 Ekim 2019 Cuma
23:00
Delikanlılar FC
Kültür Spor
3
-
0
Final Score
Ostim Halısaha
25 Ekim 2019 Cuma
22:00
Real Kardeşler
Başkent FC
7
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
25 Ekim 2019 Cuma
20:30
Black Lazım
Ostim City
10
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
24 Ekim 2019 Perşembe
20:54
Birlik FC
NeVarKuzen
9
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
19 Ekim 2019 Cumartesi
21:30
FC Kuşcağız
Gecekondu SK
7
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
18 Ekim 2019 Cuma
20:30
Ostim City
FC Biraz Hırs
4
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
17 Ekim 2019 Perşembe
22:00
Delikanlılar FC
Real Kardeşler
5
-
6
Final Score
17 Ekim 2019 Perşembe
21:00
Başkent FC
Black Lazım
7
-
3
Final Score
16 Ekim 2019 Çarşamba
21:30
Ankaragücü S.K
Karahisar Taşımacılık
7
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
15 Ekim 2019 Salı
23:00
NeVarKuzen
İllegal SK
9
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
15 Ekim 2019 Salı
22:00
Sekiz Ateş
Birlik FC
2
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
13 Ekim 2019 Pazar
21:30
Başkent FC
Demet Saint Germain
5
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
12 Ekim 2019 Cumartesi
22:00
İllegal SK
Black Lazım
3
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
12 Ekim 2019 Cumartesi
20:30
Terlik Spor
Başkent FC
5
-
8
Final Score
11 Ekim 2019 Cuma
22:30
Demet Saint Germain
Delikanlılar FC
4
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
11 Ekim 2019 Cuma
21:30
Şentepe Spor
FC Biraz Hırs
2
-
16
Final Score
Ostim Halısaha
11 Ekim 2019 Cuma
20:30
Ostim City
Ankaragücü S.K
7
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
9 Ekim 2019 Çarşamba
21:00
Sinefilozofi
Başkent FC
4
-
11
Final Score
Ostim Halısaha
9 Ekim 2019 Çarşamba
16:30
Sekiz Ateş
İllegal SK
4
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
9 Ekim 2019 Çarşamba
01:58
Güzel İnsanlar
Birlik FC
4
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
8 Ekim 2019 Salı
02:40
Real Kardeşler
Şentepe Spor
15
-
0
Final Score
Ostim Halısaha
4 Ekim 2019 Cuma
22:30
Ankaragücü S.K
Şentepe Spor
8
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
4 Ekim 2019 Cuma
19:00
Ostim City
FC Biraz Hırs
7
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
4 Ekim 2019 Cuma
09:02
Başkent FC
Black Lazım
6
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
29 Eylül 2019 Pazar
23:02
Başkent FC
Sekiz Ateş
8
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
27 Eylül 2019 Cuma
22:00
Real Kardeşler
İllegal SK
3
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
27 Eylül 2019 Cuma
21:30
Black Lazım
Ostim City
7
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
26 Eylül 2019 Perşembe
22:30
Birlik FC
İllegal SK
6
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
25 Eylül 2019 Çarşamba
14:32
Delikanlılar FC
Güzel İnsanlar
3
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
25 Eylül 2019 Çarşamba
14:30
Ankaragücü S.K
İllegal SK
5
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
20 Eylül 2019 Cuma
23:27
Başkent FC
Ostim City
16
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
20 Eylül 2019 Cuma
08:48
Ankaragücü S.K
İllegal SK
4
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
20 Eylül 2019 Cuma
08:43
Yükseltepe City
Delikanlılar FC
1
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
20 Eylül 2019 Cuma
08:42
Güzel İnsanlar
Birlik FC
3
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
14 Eylül 2019 Cumartesi
21:00
Borussia Niğde
Ostim City
4
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
13 Eylül 2019 Cuma
21:37
Delikanlılar FC
Birlik FC
4
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
13 Eylül 2019 Cuma
06:47
Yükseltepe City
Yunus Emre SK
7
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
11 Eylül 2019 Çarşamba
09:10
Black Lazım
Yunus Emre SK
8
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
11 Eylül 2019 Çarşamba
09:00
Güzel İnsanlar
Delikanlılar FC
4
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
6 Eylül 2019 Cuma
14:00
Delikanlılar FC
Demet 32
7
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
4 Eylül 2019 Çarşamba
10:23
Güzel İnsanlar
Sekiz Ateş
6
-
12
Final Score
Ostim Halısaha
4 Eylül 2019 Çarşamba
10:20
Birlik FC
Yükseltepe City
2
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
29 Ağustos 2019 Perşembe
22:00
Delikanlılar FC
Yükseltepe City
5
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
22 Ağustos 2019 Perşembe
12:00
Yükseltepe City
Sekiz Ateş
5
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
8 Ağustos 2019 Perşembe
13:32
Black Lazım
Bozok SK
6
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
7 Ağustos 2019 Çarşamba
14:34
Delikanlılar FC
Sekiz Ateş
2
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
7 Ağustos 2019 Çarşamba
14:05
The Mühendis
Çalışkanlar SK
8
-
11
Final Score
Ostim Halısaha
6 Ağustos 2019 Salı
16:11
Güzel İnsanlar
Yükseltepe City
7
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
2 Ağustos 2019 Cuma
23:00
Khimki Bunlar
Sekiz Ateş
2
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
2 Ağustos 2019 Cuma
21:00
Borussia Niğde
Real Gençler
3
-
0
Final Score
30 Temmuz 2019 Salı
22:00
Mareşal City
Demetgücü
3
-
0
Final Score
Ostim Halısaha
27 Temmuz 2019 Cumartesi
15:23
Khimki Bunlar
Manyak 7’Li
6
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
26 Temmuz 2019 Cuma
21:00
Sekiz Ateş
Real Gençler
9
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
23 Temmuz 2019 Salı
22:00
Real Gençler
Black Lazım
15
-
6
Final Score
23 Temmuz 2019 Salı
21:00
Yükseltepe City
Legal City
9
-
0
Final Score
Ostim Halısaha
20 Temmuz 2019 Cumartesi
21:31
Yükseltepe City
Güzel İnsanlar
9
-
13
Final Score
Ostim Halısaha
20 Temmuz 2019 Cumartesi
20:30
Demetgücü
Savaşçı
5
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
19 Temmuz 2019 Cuma
23:00
Black Lazım
Mareşal City
5
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
19 Temmuz 2019 Cuma
22:00
Real Gençler
Manyak 7’Li
7
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
19 Temmuz 2019 Cuma
13:16
Birlik FC
Başkent FC
7
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
14 Temmuz 2019 Pazar
10:48
Başkent FC
Yükseltepe City
5
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
13 Temmuz 2019 Cumartesi
15:06
İllegal SK
Manyak 7’Li
0
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
12 Temmuz 2019 Cuma
23:00
Sekiz Ateş
Manyak 7’Li
9
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
12 Temmuz 2019 Cuma
22:00
Real Gençler
Sekiz Ateş
2
-
18
Final Score
Ostim Halısaha
12 Temmuz 2019 Cuma
13:51
Mareşal City
Savaşçı
3
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
10 Temmuz 2019 Çarşamba
21:00
Mareşal City
Birlik FC
2
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
9 Temmuz 2019 Salı
21:00
Real Gençler
Başkent FC
4
-
19
Final Score
Ostim Halısaha
8 Temmuz 2019 Pazartesi
22:30
Yükseltepe City
Savaşçı
2
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
5 Temmuz 2019 Cuma
22:00
Kültür Spor
Sekiz Ateş
4
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
5 Temmuz 2019 Cuma
13:47
İllegal SK
Savaşçı
0
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
4 Temmuz 2019 Perşembe
23:00
Başkent FC
Delikanlılar FC
2
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
4 Temmuz 2019 Perşembe
20:30
Güzel İnsanlar
Manyak 7’Li
12
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
3 Temmuz 2019 Çarşamba
21:30
Black Lazım
Rüzgar SK
8
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
2 Temmuz 2019 Salı
21:00
Mareşal City
Birlik FC
1
-
6
Final Score
Ostim Halısaha