Futbolun Keyfini Çıkarttılar!

Maç Yorumları

ELİTLİG 3. Sezon

06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye

Yenikent Spor
Sincan Galaxy
7 - 7
Maç Sonucu
Osman Akkan - 1 (20')Ömer Furkan Özdemir - 4 (31', 37', 49', 49')Hakan Köksal - 1 (41')Sefa İnce - 1 (51')
Selman Cayırpınar - 3 (6', 12', 33')Hacı İbrahim - 3 (8', 14', 48')Duran Erdemir - 1 (21')
İstatistikler
7 Gol 7
47 Puan 51
0 Sarı Kart 0
0 Kırmızı Kart 0
60 İsabetli Pas % 70
75 İsabetli Şut % 30
2 Faul 2
60%
İsabetli Pas %
75%
İsabetli Şut %
Gol
7
Puan
47
Gol Pozisyonu
17
70%
İsabetli Pas %
30%
İsabetli Şut %
7
Gol
51
Puan
25
Gol Pozisyonu
Zaman Çizelgesi
KO
KO
Selman Cayırpınar
6'
Hacı İbrahim
8'
Selman Cayırpınar
12'
Hacı İbrahim
14'
Osman Akkan
20'
Duran Erdemir
21'
Ömer Furkan Özdemir
31'
Selman Cayırpınar
33'
Ömer Furkan Özdemir
37'
Hakan Köksal
41'
Hacı İbrahim
48'
Ömer Furkan Özdemir
49'
Ömer Furkan Özdemir
49'
Sefa İnce
51'
FT

Sincan Galaxy - Yenikent Spor Mücadelesi 7-7 Sounçlandı.

Maç Yorumları

  • Sincan Galaxy :Son zamanlarda oynadığı güzel oyuna rağmen puan toplamakta son derece başarısız olan Sincan Galaxy bu maçı ile birlikte 5 maçta 5 puan toplamış oldu.Ligin ilerleyen haftalarıyla birlikte kadrolarını sabitleştiren takımların tersine neredeyse her maç daha farklı oyuncularla sahaya çıktılar.Sincan Galaxy bu oyuncuların arasından en iyisini seçip kemik kadrosuyla en kısa zamanda ligin iddialı takımları arasında yerini tekrardan almalı.
  • Selman : İlk yarıda takımı tamemen sırtlayan Selman atılan gollerin çoğunda direkt imzası vardı.İlerleyen dakikalara doğru Selman’ın durgunlaşmasıyla birlikte takımı da vites küçülttü.İkicni yarıda sadece 2 gol kaydedebilen Sincan Galaxy’de Selman toplamda 3 gol kaydetti.Selman maçın da adamı oldu.
  • Haci İbrahim : Son zamanlarda oynadığı en iyi performansla sahada mücadele eden Hacı ibrahim maçın başından sonuna kadar mücadelesini bırakmadı.Maçın en kritik dakikalarında attığı gollerle takımının umut kaynağı olan Hacı takımının durgun olduğu dakikalarda kendisini göstermiş oldu.
  • Hüseyin : Maçın ilk 14 dakikasında 4 gol atılmasında Selman’ın ne kadar etkisi varsa ilk 20 dakika boyunca hiç gol yemeyen Hüseyin’in de bir o kadar etkisi vardı.Rakibin şutlarını etkisiz hale getiren Hüseyin topu seri bir şekilde oyuna soktu ve takımının kontra ataklarla gol bulmasına etki etti.
  • Yenikent Spor : Elit Lig’de çıktıkları ikinci maçta güçlü rakibine karşı son derece başarılı bir oyunla başladılar.Rakip oyuncuların dha çok mücadele etmesi ve baskı yapmasından panik olan Yenikent Spor girdiği en ufak gol pozisyonunda pas yapmak yerine uzak mesafelerden şut çekmeyi tercih etti.Kontra ataklara seri bir şekilde çıkan Sincan Galaxy bulduğu her fırsatı değerlendirdi ve farkı ilk yarıda açmayı başardı.
  • Ömer : İlk yarıda istediklerini tam olarak sahaya koyamayan Ömer ilerleyen dakikalarla birlikte sahaya ağırlığını koydu.Hücum alanlarında ikiye birler sayesinde çok verimli olan Ömer toplamda 4 gol kaydetti.
  • Sefa : Sahada futbol kalitesini artıracak sayılı oyunculardan olması beklenen Sefa maça iyi bir başlangıç yapamadı.Yakalanan gol fırsatlarının iyi kulanılamaması onu oyundan düşürdü.İkinci yarıda özellikle Ömer ile birlikte iyi işler çıkartarak rakip savunmayı geçmeyi başardı.Sefa dakika 51’de tek gol kaydetti.
  • Osman : Orta saha oyuncu olan Osman maçın ilk 15 dakikasında neredeyse defansa hiç yardıma gelmedi.Girdiği gol fırsatlarını özellikle ilk yarıda kötü kullandı ancak ilerleyen dakikalarla birlikte takım oyununa daha çok uyum sağladı ve takımına daha faydalı oldu.Osman girdiği ikili mücadelelerde ise hep ayakta kalan taraf oldu.Bu keyif verici maçta centilmen tutumuyla takdir toplayan oyunculardan birisi olan Osman dakika 20’de bir gol kaydedebildi.

MAÇIN ÖZETİ

MAÇIN RÖPORTAJI

MAÇIN FOTOĞRAFLARI

MAÇIN ADAMI

#
Ad
Selman Cayırpınar
Uyruk
tur Türkiye
Takım
Sincan Galaxy
Leagues
ELİTLİG
Sezonlar
3. Sezon
Kayıt Tarihi
21 Kasım 2018 Çarşamba
Ligdeki Yılı
3

Detaylar

Tarih Zaman Lig Sezon Tam zamanlı
22 Ocak 2019 Salı 22:30 ELİTLİG 3. Sezon 50'

Saha

Ostim Halısaha

06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye