Etten Duvar Ördüler! “2-1”

Maç Yorumları

ELİTLİG 3. Sezon

06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye

Yenikent Spor
Birlik FC
1 - 2
Maç Sonucu
Ömer Furkan Özdemir - 1 (23')
İsmail Çelik - 1 (8')Ömer Korkmaz - 1 (9')
İstatistikler
1 Gol 2
44 Puan 55
0 Sarı Kart 0
0 Kırmızı Kart 0
55 İsabetli Pas % 55
55 İsabetli Şut % 40
3 Faul 6
55%
İsabetli Pas %
55%
İsabetli Şut %
Gol
1
Puan
44
Gol Pozisyonu
14
55%
İsabetli Pas %
40%
İsabetli Şut %
2
Gol
55
Puan
15
Gol Pozisyonu
Zaman Çizelgesi
KO
KO
İsmail Çelik
8'
Ömer Korkmaz
9'
Ömer Furkan Özdemir
23'
FT

Çok Çabalamasına Rağmen Defansı Geçemeyen Yenikent İkinci Yarıda Gol Kaydedemedi.

Maç Yorumları

  • Birlik Spor  : Maça oldukça iyi bir başlangıç yapan Birlik Spor ilk 10 dakikada 2 gol buldu, bu dakikadan sonra çok fazla pozisyon bulan Birlik Spor bunları değerlendiremedi.Maçın iinci yarısında ise çok sağlam defans yaparak kontra ataklarla etkili olmak isteyen Birlik Spor gol kaydedemese de gol yemeden tamamladı.
  • Ömer Korkmaz : Takımın önemli isimlerinden olan Ömer arkadaşlarıyla iyi paslaşmaları sonucunda bir çok atağa katkı sağladı.Dakika 9’da takımının ikinci golünü kaydeden Ömer takdire şayandı.
  • Emre Aydın : Birlik Spor’un yaptığı en yerinde transferlerden birisi olan Emre defanstaki sağlam oyunuyla rakip oyunculara nefes aldırmadı. Defansta çakılı oynayan zaman zaman da hücuma katkı sağlayan Emre maçın tartışmasız en iyilerindendi.
  • is
  • Ahmet Turhal : İlerlemiş yaşına rağmen defansta oldukça iyi olan Ahmet bir çok gol pozisyonuna müdahalede bulunarak kalesini güvende tuttu. Zaman zaman teknik faullerle rakibinin ataklarını sonlandıran Ahmet takımına galibiyeti getiren bir diğer isimdi.
  • Ali Koçak : Kalede beklenenden çok daha fazlasını yapan Ali rakibin bir çok şutuna karşılık vererek takımına galibiyette büyük destek sağladı. Play off’lar için ümit veren Ali gelecek maçlarda daha moralli oynayacaktır.
  • Yenikent Spor : Daha önceki maçlarında takım oyununu daha iyi sergileyen Yenikent son zamanlarda defansta eksik kalmaya başladı.Hücum oyuncularının ise pozisyon bulmak için çok çabalaması bir türlü sonuç vermedi, bu keyifli maçın kaybeden tarafı Yenikent oldu.
  • Ömer Furkan Özdemir : Rakibi karşısında elinden ne geliyorsa yaptı ama bir türlü istediği gol pozisyonlarına giremedi.Rakip defans hattının kalabalık olması ve Ömer’in geriden yeterli desteği alamaması mağlubiyeti getirdi.
  • Murat Akpınar : Oldukça iyi oyun çıkartan Murat hoca Ömer hoca ile iyi anlaşan isimlerdendi. Gol kaydedemeyen Murat yinede iyiydi.
  • Tahir : Maça iyi bir başlangıç yapamayan Tahir ilk 9 dakikada kalesinde ardı ardına gol gördü ve takımı 2-0 geriye düştü.İlerleyen dakikalarda bir penaltı çıkartan ve rakibinin ataklarını iyi bir ekilde sonlandıran Tahir maçın ikinci yarısındaki performasnıyla ümit verdi.

MAÇIN ÖZETİ

MAÇIN RÖPORTAJI

MAÇIN FOTOĞRAFLARI

MAÇIN ADAMI

#
Ad
Ahmet Turhal
Uyruk
tur Türkiye
Takım
Birlik FC
Leagues
ELİTLİG
Sezonlar
4. Sezon, 3. Sezon, 3. Sezon Çeyrek Final
Kayıt Tarihi
12 Aralık 2018 Çarşamba
Ligdeki Yılı
2

Detaylar

Tarih Zaman Lig Sezon Tam zamanlı
12 Haziran 2019 Çarşamba 21:00 ELİTLİG 3. Sezon 50'

Saha

Ostim Halısaha

06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye