Sinerji FC “2” Delikanlılar SK “1”

Maç Yorumları

ELİTLİG 4. Sezon

06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye

Sinerji FC
Delikanlılar FC
2 - 1
Maç Sonucu
Metin - 2
Buğra Han Kartal - 1 (37')
İstatistikler
2 Gol 1
43 Puan 50
0 Sarı Kart 0
0 Kırmızı Kart 0
65 İsabetli Pas % 55
59 İsabetli Şut % 50
4 Faul 5
65%
İsabetli Pas %
59%
İsabetli Şut %
Gol
2
Puan
43
Gol Pozisyonu
12
55%
İsabetli Pas %
50%
İsabetli Şut %
1
Gol
50
Puan
10
Gol Pozisyonu
Zaman Çizelgesi
KO
KO
Buğra Han Kartal
37'
FT

Yüksek Tempoda Geçen Maç Sinerji'nin Galibiyetiyle Sonuçlandı.

Maç Yorumları

  • Sinerji : Takım oyununu  müthiş bir şekilde sahaya koyan Sinerji topu kaybettiği anda tüm hatlarıyla defansa çekilde topu kazandığında da çabucak hücuma çıkabilen Sinerji maçı 2-0 gibi avantajlı bir duruma getirdi.Dkaika 37’de kalesinde ilk golğü gören ekip bu dakikadan sonra daha çekimser oynadı ve defansa çekildi.Son 8 dakika boyuncua kalesinde ciddi tehlikeler gören  ekip bir gol daha yemedi ve sahadan galibiyetle ayrıldı.
  • Mustafa : Takım arkadaşlarının umut bulduğu oyuncu Mustafa’ydı. Ayağına aldığı her topta takım arkadaşlarını umutlandıran Mustafa gol kaydedemese de rakip kalede ciddi tehlikeler oluşturdu ve takımının rakibi karşısında moral bulmasına fayda sağladı.
  • Ali Pekcan : Maça çok istekli başlayan bir diğer oyuncu da Ali’ydi. Maça kanatlarda başlayan Ali ilerleyen dakikalara doğru Samet’le çift stopere geçti ve Celal’i hücuma çıkarttı.Celal’inde topu kaybettiği anda defansa yardıma gelmesi bu hamlelenin doğru olduğunu kanıtladı. Takımına geriden sürekli olarak sözlü destek veren Ali Play Off maçlarında da bu şekilde oynamalı.  
  • Delikanlılar SK : Delikanlılar defans anlamında çok başarılı olmasına rağmen ilk yarıda kalesinde gördüğü sıradışı ve talihsiz golle 1-0 geriye düştü.İlerleyen dakikalara doğru oyundan düşmeyen ve galibiyet için hala çok umutlu olan ekip ikinci yarıda kalesinde bir gol daha gördü ve 2-0 geriye düştü.Dakika 37’de bir gol bulan Delikanlılar tekrar umutlandı, rakibinin iyice defansa çekilmesini de avantaja çeviren ekip çok sayıda gol pozisyonuna girdi ancak bunları bir türlü değerlendiremedi.Delikanlılar Play Off öncesi bu zor maçtan 2-1 mağlup ayrıldı.
  • Buğra : Çok fazla topla buluşan Buğra bu topları iyi kullandı ama son dakikalara gelindiğinde halen ayn sakinlikte oynaması ve kale önlerinde pas yapması gol yollarında etkisiz olmasına sebep oldu.
  • Ümit : Maçın ilk 15 dakikasında daha çok ofansif bir oyun çıkartan Ümit  önemli pozisyonlara da girdi. ilerleyen dakikalara doğru maçın temposuna ayak uydurarak hem defansta hem de hücumda görev almaya çalışan Ümit gol bulamasa da takımının iyileri arasındaydı..

MAÇIN ÖZETİ

MAÇIN RÖPORTAJI

MAÇIN FOTOĞRAFLARI

MAÇIN ADAMI

#
Ad
Mustafa Metin
Uyruk
tur Türkiye
Takım
Sinerji FC
Leagues
ELİTLİG
Sezonlar
4. Sezon, 3. Sezon, 6. Sezon, 3. Sezon Çeyrek Final
Kayıt Tarihi
21 Şubat 2019 Perşembe
Ligdeki Yılı
2

Detaylar

Tarih Zaman Lig Sezon Tam zamanlı
4 Temmuz 2019 Perşembe 23:00 ELİTLİG 4. Sezon 50'

Saha

Ostim Halısaha

06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye