Yeni Sezon Öncesi Sinerji’yi Devirdiler!

Maç Yorumları

ELİTLİG 3. Sezon

06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye

Mareşal City
Sinerji FC
8 - 4
Maç Sonucu
Mustafa Metin - 2Erdi - 2
İstatistikler
8 Gol 4
0 Puan 37
0 Sarı Kart 0
0 Kırmızı Kart 0
55 İsabetli Pas % 55
60 İsabetli Şut % 55
4 Faul 4
55%
İsabetli Pas %
60%
İsabetli Şut %
Gol
8
Puan
0
Gol Pozisyonu
16
55%
İsabetli Pas %
55%
İsabetli Şut %
4
Gol
37
Puan
15
Gol Pozisyonu
Zaman Çizelgesi
KO
FT

Sinerji'nin Eksik Yakalandığı Maçta Kazanan 8-4'le Mareşal City Oldu.

Maç Yorumları

  • Mareşal City : Maça oldukça istekli başlayan Mareşal beklenen dakika 1’de kalesinde gol gördü ama buna kısa süre içerisinde cevap verdi.İlerleyen dakikalarda ise yakaladığı gol fırsatlarını en iyi değerlendiren Taraf galibiyeti alan Mareşal City oldu.
  • Ufuk Uludağ : Sağ bekte görev alan ve zaman zaman da hücuma destek veren Ufuk takımını bir kişi fazla oynattı. Dakika 35’de bir gol kaydeden Ufuk daha ne yapabilirdi ki.
  • Osman : Maçın ilk 15 dakikasında şanssız olan Osman uzaktan denedği şutlarda bir türlü gole ulaşamadı. Dakika 18 ve 48’de kaydettiği iki golle takımına fayda sağlayan Osman kullandığı penaltı vuruşunu da değerlendiremedi.
  • Yasin Çağlayan :Daha önceki sezonlarda sağ bekte görev alan kaptan buraya Ufuk’u transfer edince daha ofansif oynamaya başlamış.Ataklara iyi bir şekilde destek veren ve bunların 2 tanesini gole çeviren Yasin takımını disiplin içinde tuttu ve takımının toplu hücum toplu defans yapmasına katkı sağladı.
  • Mert : Takımını en ileri ucunda oynayan Mert oldukça hareketli bir oyun çıkarttı ama ilk golü bulmakta çok geç kaldı.Dakika 40’da ilk golünü bulan Mert ardı ardına iki gol daha buldu ve maçı 3 golle sonlandırdı.
  • Sinerji : Maça her zamanki kadrosundan 4 kişi eksik çıkan Sinerji yinede iyi bir oyun çıkartmayı başardı. Forvet oyuncusu Ramazan’ın kural gereği 3.maçını oynaması için alınan maçta Ramazan’ın olmayışı moral düşüklüğüne sebep oldu. Sinerji 8-4 mağlup oldu.
  • Muhammed : Takımla 3. maçına çıkan Muhammed oldukça etkili bir oyun ortaya koydu.Beklenenin üzerinde bir oyun ortaya koyarak Mustafa’nın yanına bir kaliteli oyuncu daha eklenmiş oldu.
  • Mustafa : Play Off öncesi adeta bir hazırlık maçı yerine geçen maçta Mustafa yine etkili oln isimdi.Takımının eksiklerini tümüyle gören Mustafa’ya Play Off’larda  çok iş düşecek.

MAÇIN ÖZETİ

MAÇIN RÖPORTAJI

MAÇIN FOTOĞRAFLARI

MAÇIN ADAMI

#
Ad
Yasin Çağlayan
Uyruk
tur Türkiye
Takım
Mareşal City
Leagues
ELİTLİG
Sezonlar
3. Sezon, 4. Sezon, 5. Sezon, 6. Sezon
Kayıt Tarihi
9 Kasım 2018 Cuma
Ligdeki Yılı
3

Detaylar

Tarih Zaman Lig Sezon Tam zamanlı
30 Haziran 2019 Pazar 21:00 ELİTLİG 3. Sezon 50'

Saha

Ostim Halısaha

06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye