Kıran Kırana Geçen Maçta Puanlar Paylaşıldı !!

Sonuçlar

ELİTLİG 5. Sezon

Ostim Halısaha

Garibanlar FK
Strong Feet
2 - 2
Final Score
İbrahim Çolakoğlu - 2 (23', 25')
Uğur Genç - 1 (36')Eren Aras - 1 (16')
İstatistikler
2 Gol 2
59 Puan 49
2 Sarı Kart 2
0 Kırmızı Kart 0
75 İsabetli Pas % 75
70 İsabetli Şut % 65
9 Faul 8
75%
İsabetli Pas %
70%
İsabetli Şut %
Gol
2
Puan
59
Gol Pozisyonu
9
75%
İsabetli Pas %
65%
İsabetli Şut %
Gol
2
Puan
49
Gol Pozisyonu
6
Ball Possession
55%
45%
Game Timeline
KO
KO
Eren Aras
16'
İbrahim Çolakoğlu
23'
İbrahim Çolakoğlu
25'
Uğur Genç
36'
FT

İki Takımında Son Ana Kadar Mücadele Ettiği Maçta Kazanan Çıkmadı.

Maç Yorumları

Garibanlar

Maça fırtına gibi başlayan takım il dakikalarda rakip kaleci Hakan’ı geçemeyince erken skor avantajını bulamadı.Bireysel hatadan yediği golle 1-0 geri düşen takım çabuk toparlandı ve ilk yarının sonlarında gelen 2 golle devreyi önde kapattı.İkinci yarı oyundan zaman zaman kopsalar da etkili oynadılar.Güçlü Rakiplerinden alınan 1 puan kaçan pozisyon ve galibiyet takımda küçük çaplı hayal kırıklığı yaratsa da oynan oyun gelecek adına umut vericiydi.

Kaleci Kürşat kalesinde iyi bir maç çıkardı.Yaptığı birkaç kritik kurtarışla rakibin oyuna daha fazla tutunmasını engelledi.

Orta sahada görev alan Enes hücumdaki İbrahim ile çok iyi bir ikili oldu.İbrahimin attığı 2 gol de de payı olan oyuncu takımı adına çok önemli bir parça olmaya devam ediyor.Kaptan İbrahim ise uzaktan şutları mücadelesi ve bire birdeki etkinliği ile bu maçta da ön plana çıkmayı başardı.

Strong Feet

5.Sezondaki ilk maçına çıkan takım maça istediği gibi başlayamadı gole kadar çok kötü bir oyun sergileyen takım rakip savunmanın hatasını affetmedi ve attığı golle maça başlamış oldu.Maçın genelinde istediklerini sahaya yansıtamasalar da ikinci yarının bir bölümünde iyi oynamaları maça ortak olmalarına yetti.Hücumda görev alan Eren ve Uğur’un formsuz görüntüsüne rağmen verilen mücadele takımın kalitesini bir kez daha gösterdi.

Hakan ne kadar iyi bir kaleci olduğunu bu maç tekrar gösterdi.Özellikle ilk yarıdaki kötü oyuna rağmen yaptığı harika kurtarışlara takımını maçta tuttu.

Savunmanın sağında görev alan Yusuf standartının altına hiç düşmedi.Savunma da hatasız oynamasının yanı sıra zaman zaman hücuma da iyi destek verdi.

MAÇIN ÖZETİ

MAÇIN RÖPORTAJI

MAÇIN FOTOĞRAFLARI

MAÇIN ADAMI

#
Ad
İbrahim Çolakoğlu
Uyruk
tur Türkiye
Takım
Garibanlar FK
Leagues
ELİTLİG
Sezonlar
4. Sezon
Kayıt Tarihi
3 Mart 2020 Salı
Ligdeki Yılı
0

Details

Tarih Zaman Lig Sezon Tam zamanlı
10 Mart 2020 Salı 19:44 ELİTLİG 5. Sezon 50'

Saha

Ostim Halısaha

06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye