Birlik Spor’dan İlaç Gibi Galibiyet!

Maç Yorumları

ELİTLİG 3. Sezon

06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye

Karahisar Taşımacılık
Birlik FC
4 - 7
Maç Sonucu
Ali Oruç - 2 (5', 8')Oğuzhan Kılıç - 2 (27', 41')
İsmail Çelik - 2 (2', 39')Burak Çelik - 3 (10', 12', 26')Ömer Korkmaz - 1 (43')
İstatistikler
4 Gol 7
43 Puan 49
0 Sarı Kart 0
0 Kırmızı Kart 0
55 İsabetli Pas % 50
55 İsabetli Şut % 50
3 Faul 2
55
İsabetli Pas %
55
İsabetli Şut %
Gol
4
Puan
43
Gol Pozisyonu
15
50
İsabetli Pas %
50
İsabetli Şut %
7
Gol
49
Puan
16
Gol Pozisyonu
Zaman Çizelgesi
KO
KO
İsmail Çelik
2'
Ali Oruç
5'
Ali Oruç
8'
Burak Çelik
10'
Burak Çelik
12'
Burak Çelik
26'
Oğuzhan Kılıç
27'
İsmail Çelik
39'
Oğuzhan Kılıç
41'
Ömer Korkmaz
43'
FT

Birlik Spor 21 Günün Ardından 3 Puanla Buluştu!

Maç Yorumları

  • Birlik Spor : Maça iyi başlayamayan ekip ilk yarıyı bir farkla önde kapattı. Yakaladıkları gol pozisyonlarını iyi değerlendiremeyen hücum oyuncuları top kayıplarında zaman zaman defansa yardıma gelmedi, rakibine oranla daha az koşan ekip az kalsın mağlup oluyordu.
  • İsmail : Orta sahada etkili bir oyuncu olan İsmail hem defansa yarıdma geldi hem de hücuma katkı sağladı.Arkadaşlarının iyi toplarla buluşturamadığı İsmail eskisi gibi verimli oynayamıyor.
  • Ömer : Takımın sağ bekinde görev alan ve asıl önceliği defans olan Ömer zaman zaman hücuma çıkıyordu.Son zamanlardaki oyun tarzıyla birlikte daha çok hücuma ağırlık veren Ömer gol yollarındaki başarısını da artıramadı.
  • Kemal : Orta sahada takımına pas yaptırmaya çalışan Kemal verimli bir oyun çıkarttı.Arkadaşlarını iyi toplarla buluşturan Kemal gol yollarında da başarısını artırmalı.
  • Karahisar Taşımacılık : Takım uyumu çok iyi olan ekip rakibine oranla daha çok koştu ve çok daha fazla pozisyon yakaladı.Defans hattını sağlam bir şekilde tutan Karahisar hücumda da yakaladığı fırsatları değerlendirmeye çalıştı.Maçtan 3 farkla mağlup ayrılan Karahisar gelecek maçlar adına umut verdi.
  • Oğuzhan : Maçın başından sonuna kadar müthiş bir oyun ortaya koydu.Yakaladığı gol fırsatlarını iyi bir şekilde değerlendiren Oğuzhan arkadaşlarıyla da uyumlu bir oyun çıkarttı. Görev aldığı her bölgede en iyi şekilde oynayan Oğuzhan izleyenleri şaşırttı.
  • Ali Oruç: Oğuzhan’la birlikte beklentilerin üzerinde oynayan Ali yakaladığı gol pozisyonlarını çok iyi değerlendirdi rakip kalede ciddi tehlikeler oluşturan Ali yalnızca bir golle yetindi.
  • İsa : Stoperde çok iyi işler ortaya koyan, kritik noktalarda müdahaleler yapan İsa kazandığı topları da hücuma iyi aktardı ve üzerine düşen görevi tümüyle yerine getirdi.

MAÇIN ÖZETİ

MAÇIN RÖPORTAJI

MAÇIN FOTOĞRAFLARI

MAÇIN ADAMI

#
Ad
Oğuzhan Kılıç
Uyruk
tur Türkiye
Takım
Karahisar Taşımacılık
Leagues
ELİTLİG
Sezonlar
3. Sezon
Kayıt Tarihi
16 Kasım 2018 Cuma
Ligdeki Yılı
4

Detaylar

Tarih Zaman Lig Sezon Tam zamanlı
29 Nisan 2019 Pazartesi 22:00 ELİTLİG 3. Sezon 50'

Saha

Ostim Halısaha

06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye