Yakarsa Bu Sezonu “Garipler” Yakar!!

Maç Yorumları

ELİTLİG 3. Sezon

06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye

Kuzenburg
Hannover 06
7 - 6
Maç Sonucu
Sercan Açıkgöz - 1İsa Yavuz - 3Emirhan Yavuz - 3
Yılmaz Ehliz - 1Caner Öztürk - 2Doğukan Doğru - 2Eray Demirhan - 1
İstatistikler
7 Gol 6
54 Puan 42
0 Sarı Kart 0
0 Kırmızı Kart 0
65 İsabetli Pas % 50
60 İsabetli Şut % 50
5 Faul 4
65%
İsabetli Pas %
60%
İsabetli Şut %
Gol
7
Puan
54
Gol Pozisyonu
20
50%
İsabetli Pas %
50%
İsabetli Şut %
6
Gol
42
Puan
16
Gol Pozisyonu
Zaman Çizelgesi
KO
KO
FT

Hmç Garipler Galibiyet Serisine Dur Durak Bilmeksizin Devam Ediyor.

Maç Yorumları

  • HMÇ Garipler : İlk yarıda iyi bir tempoyla başlayan Garipler oyunu rakip alana yıkmayı başardı. Kaptan Sercan’ın bu bölümde etkisi fazlaydı.Takımını bir an olsun disiplinden çıkartmadı. Pas üstünlüğünü ele alan takım top çevirmeye başladı.İkinci yarı zaman zaman oyundan kopmalar yaşayan Garipler galibiyeti 7-6 gibi bir skorla hanesine yazmayı başardı.
  • Doğaç : Kalede harika işler ortaya koyan Kaleci şık kurtarışlarıyla etkiliydi.Zaman zaman yapmış olduğu degajlarla arkadaşlarını tpola daha erken buluşturan Doğaç elinden gelen her şeyi sahaya verdi.Defans oyuncularının arkasında kademede kalan Doğaç akıllara Manuel Neuer’i Getirdi.Neuer maçın adamı oldu.
  • İsa : Ayağına aldığı 100 topun 90’ını olumlu kullandı.Top kaybını bir kaç pozisyon haricinde neredeyse hiç yapmayan İsa takımı adına kaydettiği gollerle maçın en iyi isimlerinden birisi olduğunu gösterdi.
  • Emirhan : Hücumda İsa ile iyi anlaşan Emirhan zaman zaman yapmış olduğu ikiye birlerde rakibini yıldırdı.Attığı gollerin çoğunda bireysel yeteneğini konuşturan Emirhan maçın bir diğer ismiydi.
  • Hannover 06 : Oyundan düşen bir taraf varsa bu da Hannover’dır. İlk yarıda kötü bir performans gösterse de ikinci yarı öne geçme fırsatını değerlendiremediler ve maçı rakibine hediye ettiler.
  • Eray  : Takımda bilekleri iyi olan bir oyuncu olmasına rağmen özellikle ilk yarıda sadece estetik hareketler yapmak için oynadı.Takımına göz zevki haricinde fazla bir katkısı bulunmayan Eray beklentiden çok aşağıdaydı.
  • Caner : Sahada basmadığı nokta kalmadı. Elinden gelenin fazlasını verdi ama yeterli olmadı.Takımda onun gibi mücadele eden bir kaç oyuncu daha olsaydı kazanan taraf Hannover 06 olurdu.

MAÇIN ÖZETİ

MAÇIN RÖPORTAJI

MAÇIN FOTOĞRAFLARI

MAÇIN ADAMI

#
Ad
Doğaç Karanfilci
Uyruk
tur Türkiye
Takım
Kuzenburg
Leagues
ELİTLİG
Sezonlar
3. Sezon
Kayıt Tarihi
28 Kasım 2018 Çarşamba
Ligdeki Yılı
3

Detaylar

Tarih Zaman Lig Sezon Tam zamanlı
24 Aralık 2018 Pazartesi 20:00 ELİTLİG 3. Sezon 50'

Saha

Ostim Halısaha

06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye