İki Dev Takım Yenilmezliğini Sürdürüyor!

Maç Yorumları

ELİTLİG 3. Sezon

06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye

Çukur SK
Kara Şimşekler SK
3 - 3
Maç Sonucu
Kadir Sağlam - 2 (8', 18')Halil Eralp - 1 (35')
Özcan Akkaya - 2 (15', 36')Furkan Turhal - 1 (37')
İstatistikler
3 Gol 3
53 Puan 54
0 Sarı Kart 0
0 Kırmızı Kart 0
60 İsabetli Pas % 80
65 İsabetli Şut % 40
7 Faul 6
60%
İsabetli Pas %
65%
İsabetli Şut %
Gol
3
Puan
53
Gol Pozisyonu
13
80%
İsabetli Pas %
40%
İsabetli Şut %
3
Gol
54
Puan
18
Gol Pozisyonu
Zaman Çizelgesi
KO
KO
Kadir Sağlam
8'
Furkan Turhal
8'
Özcan Akkaya
15'
Kadir Sağlam
18'
Halil Eralp
35'
Özcan Akkaya
36'
Furkan Turhal
37'
Halil Eralp
40'
FT

50 Dakika Boyunca Nefes Kesen Maçta Kazanan Dostluk Oldu.

Maç Yorumları

  • Karaşimeşekler : İlk golü kalesinde gören ekip ilerleyen dakikalara doğru böyle bir maç için oldukça çok fırsat yakalamasına rağmen bunları değerlendiremedi.Kale önlerinde estetik hareketler yapmaya çalışan oyuncular topu kaybetti ve kontra ataklardan önemli ataklar doğmasına sebep oldu.İkinci yarıda ise mücadeleyee devam eden Karaşimşeler’de Burak Tiftik görev bölgesine geçti rakibin hava topu ile top kazanmasının önüne geçen Burak indirdiği topları da iyi kullandı. 
  • Özcan Akkaya : Bu maçta lider oyuncu rolünü üstlenen Özcan ayağına aldığı topların önemli bir çoğunluğunu olumlu kullandı.Takımı kritik dakiklarda iki kritik gol kaydeden Özcan hırsıyla ve oyun ciddiyetiyle takımında elle gösterilen oyuncu oldu. 
  • Nazım Can Ekren : Oyunun başlarında yeterince iyi başlangıç yapamayan Nazım ayağında topu çok fazla tuttu.Ceza sahası içerisinde bir kaç defa kaleye vurmak yerine pas yapmayı tercih eden Nazo bu maçta kendisinden beklentileri karşılamadı gol yollarında başarısı oldu. 
  • Batuhan Atasoy : Maça takım içerisinde en ciddi başlayan oyuncu Batuhan’dı. Sahaya galibiyet için çıkan oyuncu şut fırsatı aradı ama bir türlü istediği fırsatı bulamadı.İlerleyen dakikalara doğru ceza sahası bölgelerinde tehlikeli işler yapsa da gol ile tanışamadı.
  • Çukur SK : Rakibinin gücünün farkında olan Çukur maça tüm ciddiyetiyle başladı.Yakaldığı ilk fırsatı çok iyi değerlendiren Kadir’in sayesinde 1-0 öne geçen takım ilerleyen dakikalara doğru oldukça iyi bir sistem ortaya koydu.Dakikaların ilerlemesine rağmen disiplinden kopmayan defans oyuncuları,onlara sürekli yardıma gelen Mustafa Erken,hücumda ayağında top tutan ve arkadaşlarının rakip sahaya yerleşmesine vakit bırakan Kadir maçın iyilerindendi. 
  • Kadir : Maçın ilk dakikalarında çok iyi bir oyun çıkartan Kadir ilerleyen dakikalara doğru rutin bir oyun sergiledi.İki gol kaydederek takımına büyük destek sağlayan Kadir takımının en iyisiydi. 
  • Osman Koca : Rakibine gol fırsatı tanımayan Defans oyuncusu takımının ileride yakaladığı dakikalarda önde yaptığı baskılarla iyi işler çıkarttı Osman defansta sağlam bir oyuncu olduğunu gösterdiği performansla kanıtladı. 
  • Nazif : Maça takımı gibi iyi bir şekilde başlayan Nazif ilk dakikalarda gösterdiği performansla takımının moralini depolamış oldu.Kazandığı topları hücuma çok seri bir şekilde aktaran Nazif takımının en iyi iki oyuncusundan birisiydi.

MAÇIN ÖZETİ

MAÇIN RÖPORTAJI

MAÇIN FOTOĞRAFLARI

MAÇIN ADAMI

#
Ad
Özcan Akkaya
Uyruk
tur Türkiye
Takım
Kara Şimşekler SK
Leagues
ELİTLİG
Sezonlar
3. Sezon
Kayıt Tarihi
5 Ocak 2019 Cumartesi
Ligdeki Yılı
2

Detaylar

Tarih Zaman Lig Sezon Tam zamanlı
30 Ocak 2019 Çarşamba 14:00 ELİTLİG 3. Sezon 50'

Saha

Ostim Halısaha

06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye