Rakiplerini Bir Bir Geçiyorlar!

Maç Yorumları

ELİTLİG 3. Sezon

06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye

Birlik FC
Stop City
6 - 2
Maç Sonucu
Ömer Korkmaz - 2 (7', 39')Burak Çelik - 3 (20', 26', 49')Mustafa Özdemir - 1 (52')
Cengiz Özdemir - 1 (7')Emrah Çakmak - 1 (43')
İstatistikler
6 Gol 2
51 Puan 46
0 Sarı Kart 0
0 Kırmızı Kart 0
50 İsabetli Pas % 50
70 İsabetli Şut % 50
5 Faul 3
50%
İsabetli Pas %
70%
İsabetli Şut %
Gol
6
Puan
51
Gol Pozisyonu
20
50%
İsabetli Pas %
50%
İsabetli Şut %
2
Gol
46
Puan
10
Gol Pozisyonu
Zaman Çizelgesi
KO
KO
Ömer Korkmaz
7'
Cengiz Özdemir
7'
Burak Çelik
20'
Burak Çelik
26'
Ömer Korkmaz
39'
Emrah Çakmak
43'
Burak Çelik
49'
Mustafa Özdemir
52'
FT

Güçlü Rakibini Rahat Bir Şekilde Geçen Birlik Spor Seriye Devam Ediyor...

Maç Yorumları

  • Birlik Spor : Galibiyetlerinin ardı arkası kesilmeyen ekip sürekli üzerine koyan bir oyun sergiliyor.Kalitesi arttıkça oyun içindeki itirazlarını da artıran ekip daha centilmen bir oyun sergilemeli.
  • Ahmet Turhal : Takımda en yaşlı oyuncu olmasına rağmen en genç oyuncudan bile çok mücadele ediyor.İkili mücadelelerde rakibini sürekli saf dışı bırakan Ahmet bazen de sert fauller yapabiliyor.
  • Yakup Korkmaz : Defansta adeta çakılı bir şekilde oynayan oyuncu elinden gelen her şeyi takımı için sahaya yansıtıyor.İlerleyen maçlarla birlikte daha iyi bir oyun ortaya koyan Yakup başarılı bir oyuncu olduğunu gösterdi.
  • Burak : Seri bir oyuncu olmasının yanı sıra topa hakimiyeti de üst düzey.Toplamda 3 gol kaydeden Burak yakaladığı fırsatları iyi değerlendirdi ancak en ufak bir sertlikte çabucak sinirlenebilen oyuncu ilerleyen maçlarda takımını eksik bırakabilir.
  • Stop City : Maçın başlama düdüğü ile sahaya giren bir oyuncu ve maçın başlamasından 10 dakika sonra oyuna katılan bir diğer oyuncudan kaynaklanan bir düzensizlik vardı.Kimin nerede oynadığı belli değildi.Hücuma çıkan defans oyuncuları görev alanına çabuk dönmedi ve bu sebeple defansta eksik kalındı.Hücumda da yakaladığı fırsatları çabuk değerlendirmek yerine daha da süslemeye çalışan Cengiz fırsatların kaybolmasına sebep oldu.
  • Emrah : Takımının galibiyet alması için elinden ne geliyorsa yaptı.Takımını düzene sokmaya çalıştı.Gerek defansa gedi gerek orta sahada mücadele etti gerekse gol attı.Emrah takımının en iyisiydi.
  • Mecit : Stop City’de uzun zaman boyunca stoper olarak oynamış olmasına rağmen bu maçta takımıyla ilk kez görüşmüş gibiydi.Arkadaşlarını yönlendiremedi zaman zaman bir rakip oyuncunun başında 3 kişi vardı zaman zaman ise kanatlar bomboştu. Mecit daha çok sorumluluk almalı.

MAÇIN ÖZETİ

MAÇIN RÖPORTAJI

MAÇIN FOTOĞRAFLARI

MAÇIN ADAMI

#
Ad
Burak Çelik
Uyruk
tur Türkiye
Takım
Birlik FC
Leagues
ELİTLİG
Sezonlar
4. Sezon, 3. Sezon, 3. Sezon Çeyrek Final
Kayıt Tarihi
12 Aralık 2018 Çarşamba
Ligdeki Yılı
3

Detaylar

Tarih Zaman Lig Sezon Tam zamanlı
15 Ocak 2019 Salı 20:30 ELİTLİG 3. Sezon 50'

Saha

Ostim Halısaha

06374 Yenimahalle/Ankara, Türkiye