İletişim
Kurallar
Bize Yazın!
destek@elitlig.com
Hemen Arayın!
0507 169 0 888
Puan Durumu
Sonuçlar
Oyuncular
En Değerliler – Gol Krallığı
İstatistik Görünümü
Galeri Görünümü
Bilgi Bankası
Ceza Tablosu
Duyurular
Disiplin
Kurallar
Medyalar
Özetler
Röportajlar
Sonuçlar (3. Sezon)
Sonuçlar
Tüm Maçları Göster
30 Haziran 2019 Pazar
23:00
Kültür Spor
Delikanlılar FC
4
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
30 Haziran 2019 Pazar
22:00
Manyak 7’Li
5
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
30 Haziran 2019 Pazar
21:00
Mareşal City
Başkent FC
8
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
29 Haziran 2019 Cumartesi
21:00
Black Lazım
Efsan Saraç
8
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
28 Haziran 2019 Cuma
20:30
Yunus Emre SK
Borussia Niğde
0
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
27 Haziran 2019 Perşembe
23:30
Yunus Emre SK
Yenikent Spor
3
-
11
Final Score
Ostim Halısaha
27 Haziran 2019 Perşembe
22:30
Başkent FC
Manyak 7’Li
10
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
26 Haziran 2019 Çarşamba
22:30
Özler SK
Savaşçı
3
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
26 Haziran 2019 Çarşamba
21:00
Yunus Emre SK
Efsan Saraç
7
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
25 Haziran 2019 Salı
22:30
Borussia Niğde
Birlik FC
2
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
25 Haziran 2019 Salı
20:30
Yenidoğan
Yenikent Spor
3
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
21 Haziran 2019 Cuma
23:00
Kültür Spor
Özler SK
3
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
21 Haziran 2019 Cuma
22:00
Manyak 7’Li
Efsan Saraç
6
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
21 Haziran 2019 Cuma
21:00
Black Lazım
Borussia Niğde
4
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
20 Haziran 2019 Perşembe
22:30
Başkent FC
Savaşçı
8
-
12
Final Score
Ostim Halısaha
19 Haziran 2019 Çarşamba
21:30
Yenikent Spor
Rüzgar SK
10
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
18 Haziran 2019 Salı
21:00
Savaşçı
Yenidoğan
4
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
18 Haziran 2019 Salı
14:10
Delikanlılar FC
Birlik FC
4
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
18 Haziran 2019 Salı
12:43
Başkent FC
Borussia Niğde
5
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
18 Haziran 2019 Salı
12:32
Borussia Niğde
Yunus Emre SK
3
-
0
Final Score
Ostim Halısaha
18 Haziran 2019 Salı
12:31
Başkent FC
Black Lazım
3
-
0
Final Score
Ostim Halısaha
17 Haziran 2019 Pazartesi
12:20
Nogay Kökbörü
Yenidoğan
2
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
16 Haziran 2019 Pazar
16:45
Kültür Spor
Borussia Niğde
7
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
16 Haziran 2019 Pazar
15:43
Başkent FC
Yunus Emre SK
5
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
13 Haziran 2019 Perşembe
23:30
Özler SK
Savaşçı
5
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
13 Haziran 2019 Perşembe
22:30
Efsan Saraç
Delikanlılar FC
5
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
13 Haziran 2019 Perşembe
13:16
Başkent FC
Başak Spor
12
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
12 Haziran 2019 Çarşamba
21:00
Yenikent Spor
Birlik FC
1
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
10 Haziran 2019 Pazartesi
23:00
Kültür Spor
Başkent FC
6
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
10 Haziran 2019 Pazartesi
21:30
Rüzgar SK
Yunus Emre SK
9
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
8 Haziran 2019 Cumartesi
13:53
Agal SK
Başkent FC
6
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
1 Haziran 2019 Cumartesi
23:00
Yenidoğan
Birlik FC
8
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
31 Mayıs 2019 Cuma
23:00
Delikanlılar FC
Başkent FC
7
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
31 Mayıs 2019 Cuma
22:00
Efsan Saraç
Delta Force
12
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
30 Mayıs 2019 Perşembe
23:30
Özler SK
Dizayn Cam Balkon
11
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
30 Mayıs 2019 Perşembe
22:30
Yunus Emre SK
Black Lazım
5
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
29 Mayıs 2019 Çarşamba
23:30
Yenikent Spor
Başkent FC
5
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
25 Mayıs 2019 Cumartesi
23:00
Birlik FC
Başkent FC
7
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
25 Mayıs 2019 Cumartesi
22:00
Real Kardeşler
Yenidoğan
3
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
24 Mayıs 2019 Cuma
23:00
Kültür Spor
FC Akbaba
5
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
24 Mayıs 2019 Cuma
22:00
Efsan Saraç
Başkent FC
5
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
23 Mayıs 2019 Perşembe
23:00
Delikanlılar FC
Özler SK
4
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
22 Mayıs 2019 Çarşamba
22:30
Yenikent Spor
Dizayn Cam Balkon
13
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
19 Mayıs 2019 Pazar
22:00
Başkent FC
Yenidoğan
4
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
19 Mayıs 2019 Pazar
17:53
Birlik FC
Kültür Spor
9
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
18 Mayıs 2019 Cumartesi
22:00
Bozok SK
Yunus Emre SK
2
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
18 Mayıs 2019 Cumartesi
21:30
Sinefilozofi
Efsan Saraç
9
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
17 Mayıs 2019 Cuma
23:00
Kültür Spor
Özler SK
4
-
11
Final Score
Ostim Halısaha
17 Mayıs 2019 Cuma
22:30
Delta Force
Delikanlılar FC
1
-
15
Final Score
Ostim Halısaha
16 Mayıs 2019 Perşembe
22:30
Savaşçı
Güzel İnsanlar
3
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
16 Mayıs 2019 Perşembe
16:40
Dizayn Cam Balkon
Jumbo Garides
4
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
14 Mayıs 2019 Salı
22:30
Yenikent Spor
Real Kardeşler
5
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
12 Mayıs 2019 Pazar
22:30
Yunus Emre SK
Başkent FC
6
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
12 Mayıs 2019 Pazar
21:30
Yenidoğan
Savaşçı
3
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
11 Mayıs 2019 Cumartesi
23:59
Black Lazım
Birlik FC
2
-
11
Final Score
Ostim Halısaha
10 Mayıs 2019 Cuma
23:00
Jumbo Garides
Kültür Spor
6
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
10 Mayıs 2019 Cuma
22:00
Delikanlılar FC
Özler SK
5
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
7 Mayıs 2019 Salı
23:00
Yenikent Spor
Savaşçı
2
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
4 Mayıs 2019 Cumartesi
21:00
Yenidoğan
Çukur SK
3
-
0
Final Score
Ostim Halısaha
3 Mayıs 2019 Cuma
23:00
Kültür Spor
Black Lazım
4
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
3 Mayıs 2019 Cuma
21:30
Birlik FC
Real Kardeşler
6
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
2 Mayıs 2019 Perşembe
22:30
Savaşçı
Delikanlılar FC
10
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
1 Mayıs 2019 Çarşamba
19:00
Jumbo Garides
Başkent FC
7
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
30 Nisan 2019 Salı
22:30
Real Kardeşler
Özler SK
8
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
29 Nisan 2019 Pazartesi
23:00
The Red Devil’s
Yenikent Spor
6
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
29 Nisan 2019 Pazartesi
22:00
Karahisar Taşımacılık
Birlik FC
4
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
28 Nisan 2019 Pazar
11:14
Efsan Saraç
Black Lazım
4
-
11
Final Score
Ostim Halısaha
27 Nisan 2019 Cumartesi
19:00
Yenidoğan
Başkent FC
8
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
27 Nisan 2019 Cumartesi
12:45
Çalışkanlar SK
Kültür Spor
6
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
25 Nisan 2019 Perşembe
22:30
Delikanlılar FC
Real Kardeşler
4
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
24 Nisan 2019 Çarşamba
22:30
Yenikent Spor
Kültür Spor
9
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
24 Nisan 2019 Çarşamba
21:30
Savaşçı
Rüzgar SK
18
-
0
Final Score
Ostim Halısaha
23 Nisan 2019 Salı
22:30
Birlik FC
Özler SK
5
-
13
Final Score
Ostim Halısaha
22 Nisan 2019 Pazartesi
22:00
Çukur SK
NeVarKuzen
7
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
20 Nisan 2019 Cumartesi
22:30
Başkent FC
İncirli FC
11
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
20 Nisan 2019 Cumartesi
21:00
Demetevler United
Bozok SK
7
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
20 Nisan 2019 Cumartesi
19:30
Yenidoğan
İhtiyarlar
3
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
19 Nisan 2019 Cuma
23:00
Efsan Saraç
Kültür Spor
5
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
19 Nisan 2019 Cuma
21:00
Black Lazım
Real Kardeşler
2
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
19 Nisan 2019 Cuma
20:00
Mazbataoğulları
Başkent FC
7
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
18 Nisan 2019 Perşembe
23:30
Başkent FC
Savaşçı
3
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
18 Nisan 2019 Perşembe
22:30
Delikanlılar FC
Cesur Spor
4
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
16 Nisan 2019 Salı
22:30
NeVarKuzen
Özler SK
6
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
16 Nisan 2019 Salı
21:30
Çukur SK
Rüzgar SK
5
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
16 Nisan 2019 Salı
20:30
Birlik FC
Yenikent Spor
4
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
14 Nisan 2019 Pazar
14:30
Demetevler United
Başkent FC
3
-
18
Final Score
Ostim Halısaha
13 Nisan 2019 Cumartesi
23:30
Dizayn Cam Balkon
İncirli FC
7
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
13 Nisan 2019 Cumartesi
22:30
Bozok SK
Terlik Spor
7
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
13 Nisan 2019 Cumartesi
18:30
Black Lazım
İhtiyarlar
4
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
12 Nisan 2019 Cuma
23:00
Kültür Spor
Delikanlılar FC
4
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
11 Nisan 2019 Perşembe
11:20
Real Kardeşler
NeVarKuzen
5
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
10 Nisan 2019 Çarşamba
22:30
Başkent FC
Rüzgar SK
8
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
9 Nisan 2019 Salı
22:30
Delikanlılar FC
Yenikent Spor
6
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
9 Nisan 2019 Salı
21:30
Çukur SK
Özler SK
1
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
8 Nisan 2019 Pazartesi
22:00
Savaşçı
Birlik FC
7
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
7 Nisan 2019 Pazar
15:45
Demetcelona
Black Lazım
3
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
7 Nisan 2019 Pazar
14:15
Bozok SK
Borussia Niğde
5
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
5 Nisan 2019 Cuma
23:00
Kültür Spor
Demet 32
3
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
5 Nisan 2019 Cuma
21:30
Efsan Saraç
Başkent FC
5
-
15
Final Score
Ostim Halısaha
4 Nisan 2019 Perşembe
22:30
Çalışkanlar SK
Özler SK
3
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
4 Nisan 2019 Perşembe
13:56
Yıldızlar
Çukur SK
3
-
13
Final Score
Ostim Halısaha
2 Nisan 2019 Salı
22:30
Rüzgar SK
Özler SK
3
-
0
Final Score
Ostim Halısaha
1 Nisan 2019 Pazartesi
22:30
Yenikent Spor
Savaşçı
1
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
1 Nisan 2019 Pazartesi
21:30
Bozok SK
Efsan Saraç
3
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
1 Nisan 2019 Pazartesi
20:30
Dizayn Cam Balkon
Başkent FC
6
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
30 Mart 2019 Cumartesi
23:00
İncirli FC
Savaşçı
5
-
11
Final Score
Ostim Halısaha
29 Mart 2019 Cuma
21:30
Kültür Spor
Black Lazım
2
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
28 Mart 2019 Perşembe
22:30
Özler SK
Delikanlılar FC
2
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
28 Mart 2019 Perşembe
21:00
Çalışkanlar SK
Birlik FC
4
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
27 Mart 2019 Çarşamba
21:00
Borussia Niğde
Başkent FC
4
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
26 Mart 2019 Salı
21:30
Yenikent Spor
Rüzgar SK
6
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
26 Mart 2019 Salı
10:29
Dizayn Cam Balkon
Savaşçı
1
-
13
Final Score
Ostim Halısaha
23 Mart 2019 Cumartesi
23:00
Bozok SK
İncirli FC
4
-
13
Final Score
Ostim Halısaha
23 Mart 2019 Cumartesi
21:00
Başkent FC
Avengers(eski)
11
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
23 Mart 2019 Cumartesi
20:00
Efsan Saraç
Demetevler United
10
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
22 Mart 2019 Cuma
23:00
Black Lazım
Kültür Spor
6
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
22 Mart 2019 Cuma
18:00
Özler SK
Savaşçı
0
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
21 Mart 2019 Perşembe
23:00
Çalışkanlar SK
Delikanlılar FC
4
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
21 Mart 2019 Perşembe
21:00
Rüzgar SK
Başkent FC
7
-
14
Final Score
Ostim Halısaha
20 Mart 2019 Çarşamba
22:00
Avengers(eski)
Dostlar
7
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
20 Mart 2019 Çarşamba
21:00
Sekiz Ateş
Dizayn Cam Balkon
5
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
19 Mart 2019 Salı
21:30
Borussia Niğde
Bozok SK
7
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
19 Mart 2019 Salı
20:30
Çukur SK
Birlik FC
3
-
0
Final Score
Ostim Halısaha
18 Mart 2019 Pazartesi
22:00
Özler SK
Yenikent Spor
5
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
17 Mart 2019 Pazar
22:30
Borussia Niğde
Başkent FC
1
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
17 Mart 2019 Pazar
11:16
Güzel İnsanlar
Çukur SK
2
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
16 Mart 2019 Cumartesi
23:30
İncirli FC
Kaygısızlar
16
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
16 Mart 2019 Cumartesi
21:00
Ekmek Spor
Demetevler United
5
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
15 Mart 2019 Cuma
23:00
Delikanlılar FC
Kültür Spor
3
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
15 Mart 2019 Cuma
22:00
Black Lazım
Bozok SK
9
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
14 Mart 2019 Perşembe
23:00
Efsan Saraç
Khimki Bunlar
3
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
13 Mart 2019 Çarşamba
22:00
Dostlar
Avengers(eski)
7
-
13
Final Score
Ostim Halısaha
13 Mart 2019 Çarşamba
21:00
Çukur SK
Sekiz Ateş
9
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
12 Mart 2019 Salı
20:30
Borussia Niğde
Yenikent Spor
0
-
15
Final Score
Ostim Halısaha
11 Mart 2019 Pazartesi
22:30
Birlik FC
Savaşçı
2
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
11 Mart 2019 Pazartesi
21:30
Başkent FC
Özler SK
5
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
9 Mart 2019 Cumartesi
23:30
#demetevimiz
Başkent FC
2
-
16
Final Score
Ostim Halısaha
9 Mart 2019 Cumartesi
22:30
Efsan Saraç
Bozok SK
5
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
9 Mart 2019 Cumartesi
20:30
Avengers(eski)
Ekmek Spor
8
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
9 Mart 2019 Cumartesi
19:30
Borussia Niğde
Demetevler United
6
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
8 Mart 2019 Cuma
23:00
Black Lazım
Kültür Spor
3
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
8 Mart 2019 Cuma
10:46
Turkish Power
Sekiz Ateş
0
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
6 Mart 2019 Çarşamba
22:30
Savaşçı
Khimki Bunlar
8
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
6 Mart 2019 Çarşamba
21:00
Çukur SK
Başkent FC
5
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
6 Mart 2019 Çarşamba
15:37
Güzel İnsanlar
Yenikent Spor
3
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
5 Mart 2019 Salı
22:30
Özler SK
Delikanlılar FC
4
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
5 Mart 2019 Salı
20:30
Rüzgar SK
Birlik FC
3
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
4 Mart 2019 Pazartesi
13:51
Çukur SK
Çalışkanlar SK
9
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
3 Mart 2019 Pazar
22:00
Savaşçı
Güzel İnsanlar
3
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
2 Mart 2019 Cumartesi
23:00
Başkent FC
Kültür Spor
11
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
2 Mart 2019 Cumartesi
22:00
Ekmek Spor
Black Lazım
1
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
2 Mart 2019 Cumartesi
21:00
Borussia Niğde
Avengers(eski)
4
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
1 Mart 2019 Cuma
23:00
Bozok SK
Kültür Spor
2
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
1 Mart 2019 Cuma
22:00
Başkent FC
Khimki Bunlar
5
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
1 Mart 2019 Cuma
21:30
Efsan Saraç
Bozok SK
-
Final Score
Ostim Halısaha
28 Şubat 2019 Perşembe
22:30
Yenikent Spor
Delikanlılar FC
9
-
1
Final Score
Ostim Halısaha
28 Şubat 2019 Perşembe
15:03
Savaşçı
Çukur SK
6
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
28 Şubat 2019 Perşembe
14:20
Başkent FC
Borussia Niğde
4
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
27 Şubat 2019 Çarşamba
11:45
yıldız
Birlik FC
2
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
24 Şubat 2019 Pazar
21:45
Khimki Bunlar
Çalışkanlar SK
4
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
24 Şubat 2019 Pazar
15:00
Delikanlılar FC
Kaplan Gücü
11
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
23 Şubat 2019 Cumartesi
20:30
Ekmek Spor
Bozok SK
6
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
22 Şubat 2019 Cuma
22:30
Başkent FC
Kültür Spor
7
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
22 Şubat 2019 Cuma
21:00
Turkish Power
Rüzgar SK
5
-
14
Final Score
Ostim Halısaha
21 Şubat 2019 Perşembe
22:30
Savaşçı
Dinamitler
7
-
0
Final Score
Ostim Halısaha
21 Şubat 2019 Perşembe
21:00
Yenikent Spor
Borussia Niğde
5
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
21 Şubat 2019 Perşembe
13:20
yıldız
Başkent FC
4
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
20 Şubat 2019 Çarşamba
21:30
Efsan Saraç
Khimki Bunlar
6
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
20 Şubat 2019 Çarşamba
12:30
Güzel İnsanlar
Birlik FC
3
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
19 Şubat 2019 Salı
22:00
Kaplan Gücü
Özler SK
5
-
13
Final Score
Ostim Halısaha
17 Şubat 2019 Pazar
21:45
Khimki Bunlar
Savaşçı
2
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
17 Şubat 2019 Pazar
20:30
Efsan Saraç
Kaplan Gücü
8
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
16 Şubat 2019 Cumartesi
13:05
Kültür Spor
Delikanlılar FC
7
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
16 Şubat 2019 Cumartesi
12:50
Bozok SK
Khimki Bunlar
5
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
15 Şubat 2019 Cuma
11:50
Birlik FC
Eliz Yapı
7
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
13 Şubat 2019 Çarşamba
23:00
Dinamitler
Khimki Bunlar
5
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
13 Şubat 2019 Çarşamba
22:00
Yenikent Spor
Özler SK
4
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
13 Şubat 2019 Çarşamba
21:00
Güzel İnsanlar
Çukur SK
4
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
11 Şubat 2019 Pazartesi
14:00
Khimki Bunlar
Eliz Yapı
4
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
10 Şubat 2019 Pazar
14:35
Efsan Saraç
Çukur SK
2
-
16
Final Score
Ostim Halısaha
10 Şubat 2019 Pazar
12:00
Kara Şimşekler SK
Savaşçı
0
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
8 Şubat 2019 Cuma
22:30
Kaygısızlar
Dinamitler
10
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
8 Şubat 2019 Cuma
20:30
Bozok SK
Kültür Spor
6
-
11
Final Score
Ostim Halısaha
8 Şubat 2019 Cuma
14:15
Delikanlılar FC
Kara Şimşekler SK
4
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
8 Şubat 2019 Cuma
13:00
Güzel İnsanlar
Nogay Kökbörü
5
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
7 Şubat 2019 Perşembe
16:58
Özler SK
Khimki Bunlar
6
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
7 Şubat 2019 Perşembe
14:28
Yenikent Spor
Çukur SK
3
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
6 Şubat 2019 Çarşamba
14:06
Birlik FC
Sincan Galaxy
6
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
4 Şubat 2019 Pazartesi
14:00
Güzel İnsanlar
Nogay Kökbörü
10
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
4 Şubat 2019 Pazartesi
12:40
Çalışkanlar SK
Savaşçı
2
-
13
Final Score
Ostim Halısaha
2 Şubat 2019 Cumartesi
22:30
Eliz Yapı
Efsan Saraç
13
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
2 Şubat 2019 Cumartesi
21:30
Kara Şimşekler SK
Rüzgar SK
8
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
1 Şubat 2019 Cuma
22:30
Birlik FC
Kültür Spor
10
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
31 Ocak 2019 Perşembe
22:30
Sincan Galaxy
Delikanlılar FC
4
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
31 Ocak 2019 Perşembe
21:30
Güzel İnsanlar
Khimki Bunlar
11
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
30 Ocak 2019 Çarşamba
22:00
Savaşçı
Yenikent Spor
7
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
30 Ocak 2019 Çarşamba
21:00
Güzel İnsanlar
Efsan Saraç
12
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
30 Ocak 2019 Çarşamba
14:00
Çukur SK
Kara Şimşekler SK
3
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
29 Ocak 2019 Salı
20:30
Birlik FC
Hannover 06
7
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
26 Ocak 2019 Cumartesi
21:00
Çukur SK
Altmışbir
13
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
25 Ocak 2019 Cuma
22:30
Khimki Bunlar
Delikanlılar FC
7
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
24 Ocak 2019 Perşembe
21:30
Özler SK
Kara Şimşekler SK
7
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
22 Ocak 2019 Salı
22:30
Yenikent Spor
Sincan Galaxy
7
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
22 Ocak 2019 Salı
21:00
Khimki Bunlar
Birlik FC
6
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
19 Ocak 2019 Cumartesi
22:30
Çukur SK
Güzel İnsanlar
5
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
19 Ocak 2019 Cumartesi
21:30
Çalışkanlar SK
Kültür Spor
5
-
5
Final Score
19 Ocak 2019 Cumartesi
14:13
Delikanlılar FC
Sekiz Ateş
6
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
17 Ocak 2019 Perşembe
13:51
Yenikent Spor
Özler SK
9
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
16 Ocak 2019 Çarşamba
22:30
Sincan Galaxy
Kuzenburg
10
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
15 Ocak 2019 Salı
21:30
Güzel İnsanlar
Kara Şimşekler SK
4
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
15 Ocak 2019 Salı
20:30
Birlik FC
Stop City
6
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
13 Ocak 2019 Pazar
22:30
Hannover 06
Çalışkanlar SK
7
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
13 Ocak 2019 Pazar
18:20
Yenilmezler
Çukur SK
5
-
25
Final Score
Ostim Halısaha
13 Ocak 2019 Pazar
17:15
Yunus Emre Kuruyemiş
Sekiz Ateş
6
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
11 Ocak 2019 Cuma
22:30
Güzel İnsanlar
Sincan Galaxy
10
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
11 Ocak 2019 Cuma
21:00
Kara Şimşekler SK
Kültür Spor
7
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
11 Ocak 2019 Cuma
20:00
Kuzenburg
Birlik FC
3
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
5 Ocak 2019 Cumartesi
22:30
Kültür Spor
Sekiz Ateş
5
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
4 Ocak 2019 Cuma
22:30
Delikanlılar FC
Kara Şimşekler SK
2
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
2 Ocak 2019 Çarşamba
21:30
Kuzenburg
Rüzgar SK
5
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
1 Ocak 2019 Salı
22:30
Kültür Spor
Birlik FC
-
Final Score
Ostim Halısaha
1 Ocak 2019 Salı
20:30
Birlik FC
Stop City
5
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
28 Aralık 2018 Cuma
22:30
Kültür Spor
Sekiz Ateş
6
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
28 Aralık 2018 Cuma
21:30
Hanedan FC
Rüzgar SK
6
-
12
Final Score
Ostim Halısaha
28 Aralık 2018 Cuma
14:44
Kara Şimşekler SK
Birlik FC
8
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
27 Aralık 2018 Perşembe
11:37
Altmışbir
Sincan Galaxy
3
-
13
Final Score
Ostim Halısaha
24 Aralık 2018 Pazartesi
20:00
Kuzenburg
Hannover 06
7
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
23 Aralık 2018 Pazar
19:00
Yunus Emre Kuruyemiş
Sekiz Ateş
5
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
23 Aralık 2018 Pazar
19:00
Çukur SK
Sincan Galaxy
8
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
22 Aralık 2018 Cumartesi
14:00
Çalışkanlar SK
Kültür Spor
13
-
2
Final Score
Ostim Halısaha
20 Aralık 2018 Perşembe
22:30
Delikanlılar FC
Eliz Yapı
14
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
20 Aralık 2018 Perşembe
21:00
Real Kardeşler
Özler SK
3
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
20 Aralık 2018 Perşembe
14:40
İllegal SK
Sincan Galaxy
5
-
15
Final Score
Ostim Halısaha
18 Aralık 2018 Salı
21:30
Stop City
Rüzgar SK
7
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
18 Aralık 2018 Salı
20:30
Birlik FC
Hannover 06
3
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
15 Aralık 2018 Cumartesi
22:30
Sekiz Ateş
Sincan Galaxy
3
-
12
Final Score
Ostim Halısaha
15 Aralık 2018 Cumartesi
21:30
Boca Juniors
Hannover 06
0
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
15 Aralık 2018 Cumartesi
21:30
Hannover 06
Yunus Emre Kuruyemiş
6
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
14 Aralık 2018 Cuma
21:00
Kültür Spor
Stop City
2
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
13 Aralık 2018 Perşembe
21:00
Çalışkanlar SK
Özler SK
12
-
6
Final Score
Ostim Halısaha
12 Aralık 2018 Çarşamba
21:30
Kuzenburg
İllegal SK
9
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
11 Aralık 2018 Salı
21:30
Hannover 06
Rüzgar SK
1
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
11 Aralık 2018 Salı
20:30
Güzel İnsanlar
Birlik FC
6
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
10 Aralık 2018 Pazartesi
21:00
İllegal SK
Sincan Galaxy
4
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
8 Aralık 2018 Cumartesi
22:00
Sincan Galaxy
0
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
8 Aralık 2018 Cumartesi
20:00
Çilek Spor
Hannover 06
5
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
7 Aralık 2018 Cuma
22:30
Kültür Spor
Güzel İnsanlar
6
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
7 Aralık 2018 Cuma
21:00
Eliz Yapı
Kuzenburg
8
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
6 Aralık 2018 Perşembe
22:30
Karahisar Taşımacılık
Delikanlılar FC
2
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
6 Aralık 2018 Perşembe
21:00
Real Kardeşler
Borussia Niğde
7
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
5 Aralık 2018 Çarşamba
22:30
Demet 32
Sincan Galaxy
9
-
12
Final Score
Ostim Halısaha
5 Aralık 2018 Çarşamba
21:30
Hannover 06
Özler SK
3
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
4 Aralık 2018 Salı
21:30
Stop City
İllegal SK
1
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
3 Aralık 2018 Pazartesi
21:00
Rüzgar SK
Eliz Yapı
9
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
3 Aralık 2018 Pazartesi
19:30
Güzel İnsanlar
Kuzenburg
9
-
10
Final Score
Ostim Halısaha
1 Aralık 2018 Cumartesi
20:00
Hannover 06
Stop City
5
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
29 Kasım 2018 Perşembe
22:30
Delikanlılar FC
Sincan Galaxy
5
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
29 Kasım 2018 Perşembe
21:30
Real Kardeşler
Stop City
3
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
29 Kasım 2018 Perşembe
21:00
Karahisar Taşımacılık
Rüzgar SK
4
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
28 Kasım 2018 Çarşamba
22:30
Kuzenburg
Borussia Niğde
7
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
24 Kasım 2018 Cumartesi
20:30
Çilek Spor
Hannover 06
3
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
23 Kasım 2018 Cuma
21:00
Terlik Spor
Kuzenburg
3
-
15
Final Score
Ostim Halısaha
22 Kasım 2018 Perşembe
23:00
Real Kardeşler
Delikanlılar FC
4
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
22 Kasım 2018 Perşembe
22:00
Karahisar Taşımacılık
Sincan Galaxy
4
-
8
Final Score
Ostim Halısaha
21 Kasım 2018 Çarşamba
20:00
Sincan Galaxy
Eliz Yapı
5
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
18 Kasım 2018 Pazar
19:45
Kuzenburg
Güzel İnsanlar
5
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
15 Kasım 2018 Perşembe
23:00
Delikanlılar FC
Demet 32
9
-
11
Final Score
Ostim Halısaha
15 Kasım 2018 Perşembe
22:00
Sekiz Ateş
Karahisar Taşımacılık
4
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
15 Kasım 2018 Perşembe
21:00
Real Kardeşler
Eliz Yapı
9
-
5
Final Score
Ostim Halısaha
8 Kasım 2018 Perşembe
23:00
Delikanlılar FC
Mareşal City
6
-
7
Final Score
Ostim Halısaha
8 Kasım 2018 Perşembe
21:00
Real Kardeşler
Karahisar Taşımacılık
13
-
4
Final Score
Ostim Halısaha
8 Kasım 2018 Perşembe
01:18
Güzel İnsanlar
Savaşçı
3
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
5 Kasım 2018 Pazartesi
22:00
Karahisar Taşımacılık
İllegal SK
7
-
9
Final Score
Ostim Halısaha
3 Kasım 2018 Cumartesi
20:30
Çalışkanlar SK
5
-
3
Final Score
Ostim Halısaha
2 Kasım 2018 Cuma
13:26
İllegal SK
7
-
4
Final Score
Ostim Halısaha